На кафедрі цивільного та господарського права і процесу стало гарною традицією проведення щорічної конференції «Загальнотеоретичні питання приватного та публічного права», в цьому році це вже 6 - що свідчить про постійність та активність студентів не тільки Інституту права, економіки та міжнародних відносин, а й Економіко-правового коледжу, які з радістю приймають участь в цьому заході. Студентські роботи із кожним роком покращують свою якість, теми які виносяться на обговорення є дуже актуальними і цікавими. Хочеться відмітити найбільш активних і постійних учасників, які приймають участь у наших конференціях кожного року: Тарнавська Камілла, Поліщук Маргарита, Міхайлова Єлизавета, Тудорян Даніела, Останіна Олена (з колледжу  – інститут); Рудько Дар’я, Кузнєцова Дар’я, Дарчук Анастасія, Комарь Анастасія, Мандакунян Валерія, Зігрій Роксолана, Кальчева Вероніка(коледж)
Дуже приємним є те що творчі здобутки студентів знайшли зацікавленість у практичних працівників. Відкрив конференцію Заступник голови Ради адвокатів Одеської області, Член Міжнародних асоціацій (IBA)  Костін Андрій Євгенович.
Адвокат А.Є. Костін очолює Одеський центр із захисту прав людини при Одеському обласному відділені САУ, який надає безоплатну правову допомогу з питань захисту прав людини на звернення до Європейського суду з прав людини.
Андрій Євгенович виступив перед учасниками конференції  з майтер-класом із питань здійснення адвокатської діяльності в світлі останніх змін в українському законодавстві.
Костін А.Є. також прийняв участь в урочистому нагородженні учасників конференції сертефікатами.