12 травня 2018 року у м. Одесі на базі спортивного комплексу Міжнародного гуманітарного універститету відбулися відкриті Всеукраїнські змагання з виду бойового мистецтва Макотокай карате.У змаганнях прийняли участь приблизно 250 спортсменів і спортсменок з різних міст України.
За доброю традицією змагання були організовані за підтримки президента МГУ, академіка Сергія Васильовича Ківалова. Він, як ніхто інший, піклується про фізичний розвиток підростаючого покоління.
Хотілося б відзначити, що на базі ІПЕМО успішно функціонує Центр бойової підготовки для майбутніх правоохоронців під керівництвом першого віце-президента ГО «ФМКУ», судді Міжнародної категорії з виду бойового мистецтва Макотокай карате, сенсея І. В. Левицького, 4 дан.У центрі студенти проходять серйозну теоретичну і практичну підготовку, їх навчають основам рукопашного бою, стрільби з вогнепальної зброї, стройової підготовки.
Таким чином, наші випускники володіють усіма необхідними навичками для здачі фізичних нормативів при працевлаштуванні в Національну поліцію України та інші правоохоронні органи.
Під час змагань студенти ІПЕМО були нагороджені сертифікатами 3 ступеня про те, що вони пройшли першочерговий курс навчання та оволоділи основами замозахисту з прикладного розділу Макотока карате в роздіді "куміте".