В рамках співпраці факультету лінгвістики та перекладу зі школами м. Одеси та Одеської області цьогоріч студентів і викладачів факультету лінгвістики та перекладу було запрошено на щорічний міжнародний семінар «5-minute fun activities», ініційований Чорноморським ліцеєм, який вже третій рік поспіль є офіційним партнером МГУ.
Студенти факультету лінгвістики та перекладу отримали унікальну можливість стати учасниками міжнародного семінару та, відповідно, ознайомитись з новітніми ідеями активного залучення учнів до процесу навчання, презентованими видатними українськими і зарубіжними вчителями.
Також, враховуючи, що вже третій рік поспіль студенти факультету лінгвістики та перекладу активно залучаються до роботи літніх мовних таборів в якості волонтерів, участь у подібних міжнародних семінарах є важливим складником підготовки майбутніх вчителів.