ВІТАЄМО!

Інститут права, економіки та міжнародних вiдносин вітає студентів 2 курсу магістратури спеціальності Міжнародне право з успішною здачею державного іспиту з іноземної мови. Бажаємо вам творчої наснаги, удачі в рішенні задач будь-якої складності, успіхів у реалізації найсміливіших рішень.
Студенти, які навчаються на спеціальності Міжнародне право мають можливість отримати подвійний диплом юриста-перекладача.
Важливо, що отримавши спеціальність юриста-міжнародника в ІПЕМВ ви отримуєте ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ! Цінність подвійного диплому у тому, що випускник має відразу дві спеціальності юриста та перекладача, що робить його більш привабливим для роботодавців. Далеко не в кожному українському вищому навчальному закладі існує навчання за програмами подвійного диплома.