Вже четвертий рік поспіль Факультет лінгвістики та перекладу запрошує учнів 8-11 класів взяти участь в «Літній школі юного перекладача». Навчання в «Літній школі юного перекладача» дозволить учням ознайомитись з історією та культурою країн, а також сучасними перспективами роботи перекладача, дізнатися про основи професійної етики, спробувати себе в перекладі текстів різних жанрів, і по завершенню курсу отримати сертифікат.
Головною метою роботи «Літньої школи юного перекладача» є допомога учням визначитися зі своєю майбутньою професією, адже за статистикою МОН «Філологія - іноземні мови» - користується особливим попитом і серед абітурієнтів займає перше місце за кількістю поданих заяв за останні 5 років.
Свідченням популярності професії перекладача серед абітурієнтів є й кількість поданих заяв на участь в «Літній школі юного перекладача» - 2018, яка дорівнює 198 учнів.
Відтак було відкрито три профільні напрямки:

• Англійська мова;
  • Німецька мова;
  • Французька мова.

Викладачі факультету лінгвістики та перекладу бажають всім абітурієнтам успіхів в опануванні нової і дуже захоплюючої професії - Філолог, перекладач англійської, німецької, французької і китайської мов.
До зустрічі на факультеті лінгвістики та перекладу МГУ!!!