Українсько-німецький рік мов на факультеті лінгвістики та перекладу Міжнародного гуманітарного університету триває!
Спільні проекти кафедри германських та східних мов та представництва Німецької служби академічних обмінів в Україні
Міжвузівський методичний воркшоп
“Використання відео на заняттях з німецької мови”

Воркшоп для викладачів німецької мови МГУ та ОНУ імені І.І. Мечникова “Videos im DaF-Unterricht“ - ще один успішний проект кафедри германских та східних мов з представництвом ДААД в Одесі у рамках німецько-українського року мов.
Застосування сучасних мультимедіа – кіно, радіо, телебачення, звукозаписів, комп’ютерів – ґрунтується на різнобічному й дедалі повнішому врахуванні психологічних можливостей людського організму. Наукові дослідження свідчать, що одночасно при зоровому та слуховому сприйнятті засвоюється до 65% інформації.  Відеоматеріали роблять заняття цікавим, підвищують рівень мотивації вивчення німецької мови, дають можливість працювати з автентичними зразками, є одним з основних складових сучасних освітніх технологій.   Тому підготовка сучасного викладача до використання відеоматеріалів для викладання німецької мови визнається не просто доцільною, а й необхідною.
У роботі воркшопу взяли участь лектор ДААД в Одесі пані Регіна Улен (Regina Uhlen), мовний асистент ДААД пан Міхаель Мроз ( Michael Mroz) та германіст з Австріїї пан Юнус Озбек (Yunus Özbek),  яки розкрили теоретичні аспекти цієї теми та провели майстер-класи з використання автентичних відеофільмів на заняттях з німецької мови, продемонстрували застосування методичних рекомендацій для опрацювання відеофрагментів фільмів. У ході роботи семінару показано та практично опрацьовано приклади завдань та системи вправ до фільмів.
Щиро дякуємо Regina Uhlen, Yunus Özbek, Michael Mroz та колегам з університету імені Мечникова за співпрацю!