На факультеті лінгвістики та перекладу Міжнародного гуманітарного університету відбулась яскрава подія – Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми філологічної науки: сучасні наукові дискусії», присвячена науковому ювілею доктора філологічних наук, професора Таранця Валентина Григоровича, який пройшов славний шлях від студента, аспіранта, доцента до професора, доктора філологічних наук, видатного вченого. Багаторічна самовіддана праця на всіх щаблях викладацького та наукового шляху заслужили глибоку шану.
Тож не дивно, що привітати ювіляра прийшли колеги, рідні та близькі, улюблені учні: колишні студенти, аспіранти, дисертанти.
Наукова школа Таранця В. Г. відома не тільки на теренах України, а й далеко за її межами. Під його керівництвом було підготовлено та захищено 18 дисертацій. Сьогодні це вже знані вчені, серед яких є доктори та кандидати філологічних наук, професори та доценти. Валентин Григорович по праву гордиться своїми вихованцями.
Наукові інтереси Таранця В. Г. досить різноманітні: германістика, славістика, загальне мовознавство та індоєвропеїстика.
За період наукової діяльності Валентин Григорович підготував 9 монографій та близько 160 науково-педагогічних праць, в яких основне місце займають дослідження з діахронії, а також порівняльно-історичне дослідження германських і слов’янських мов у сфері фонетики, граматики, семантики т а етимології.
Ми вітаємо Вас, шановний Валентине Григоровичу з цим чудовим ювілеєм і зичимо Вам міцного здоров’я, щасливого довголіття та всіх благ!
Пишіть, творіть, а ми з нетерпінням чекатимемо на Ваші нові праці!