Новини Університету


В даний момент у Міжнародному гуманітарному університеті проводиться акредитаційна експертиза освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

6 грудня 2019 року в Міжнародному гуманітарному університеті (МГУ) відбувся воркшоп на тему «Управління охороною здоров’я: традиційний та інноваційний підходи», який було присвячено Дню місцевого самоврядування. У заході взяли участь керівники, викладачі та студенти МГУ, а також представники медичного бізнесу.

Детальніше...

4 грудня 2019 року відбулася нарада МОЗ України з питань реформи організації роботи Центра тестування МОЗ України. Зустріч, в якій прийняли участь заступник міністра охорони здоров‘я України та новопризначена директорка Центру тестування Олійник Л. В., назріла вже давно. На зустрічі були присутні проректори з усіх закладів вищої освіти України, які провадять навчання з медичних наук. Міжнародний гуманітарний університет був представлений Директором медичного інституту Шутурмінським В. Г. та Директором Центру міжнародних зв‘язків Пахлеванзаде

Детальніше...


09.12.2019 року о 17.00 відбудеться відкрита зустріч усіх бажаючих учасників освітнього процесу з членами експертної групи в рамках проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" другого (магістерського) рівня вищої освіти.


З 09 по 11 грудня 2019 року у Міжнародному гуманітарному університеті буде проводитися акредитаційна експертиза освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Шановні читачі, у Міжнародному гуманітарному університеті відбулася значна наукова подія. У спеціалізованій вченій раді Д 41.136.01 було проведено захист чотирьох кандидатських та однієї докторської дисертації.

Детальніше...

30.11.2019 года представители Института права, экономики и международных отношений посетили Варшавский Университет Менеджмента.
В ходе переговоров обсуждались возможности сотрудничества по следующим направлениям:
* развитие программ двойного диплома;

Детальніше...

Верховной Радой Украины 12.11.2019 года принят за основу проект Закона Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно совершенствования образовательной деятельности в сфере высшего образования», которым запрещается создание и функционирование территориально обособленных структурных подразделений высших учебных заведений в Киеве, Харькове, Львове, Днепре и Одессе. Подразделения, функционирующие на день вступления в силу настоящего Закона в указанных городах, должны быть реорганизованы или приостановлены до 1 июля 2021 решением высших учебных заведений или их учредителей.
Детальніше...

Вітаємо команду Інституту права, економіки та міжнародних відносин «Juscutum», яка посіла почесне друге місце у міжвузівському правовому бліц-турнірі «Юстиція: минуле, теперішнє, майбутнє», поступившись лише одним балом команді переможця!!! Наша команда у складі Пустовіт Крістіни (капітан команди), Комар Анастасії, Ковалевич Ігора, Лебедь Олександра, Гришок Юлії показала дуже високий результат i ми пишаємося цим!!!

Детальніше...

«Национальному университету «Одесская юридическая академия» – 22 года! Ровно столько, сколько выпускникам вуза, которые с дипломами юристов, политологов, социологов, психологов, журналистов и IT-специалистов приступают к работе и становятся настоящими профессионалами своего дела.
Детальніше...