Новини Університету

Завідуюча кафедрою мистецтвознавства та загальногуманітарних дисциплін, професор, доктор мистецтвознавства Овчиннікова Альбіна Петрівна та завідуюча кафедрою кіно и телебачення, кандидат мистецтвознавства Уварова Тетяна Іванівна  пройшли стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації по програмі: «Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики»

Детальніше...

21-26 листопада 2016 року завідувач кафедрою теорії та історії держави і права професор Крестовська Н.М. та доцент цієї ж кафедри Арабаджи Н.Б. перебували у Празі, де взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти» та пройшли стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації.
Детальніше...

25 листопада 2016 року в Міжнародному гуманітарному університеті відбулася щорічна VI Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне право: de lege praeterita, instante, futura». Конференція проводилася за ініціативи кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Міжнародного гуманітарного університету спільно з

Детальніше...

Німецька мова у школі та ВНЗ в Україні сьогодні

Завідуюча кафедрою германських та східних мов, доцент Ларіна Еліна Вікторівна брала участь у  Першому загальноукраїнському форумі вчителів німецької мови «ПРОФЕСІЙНІ СФЕРИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ – німецька мова у школі та ВНЗ в Україні сьогодні», який проходив 25 - 26 листопада 2016 року в Національному технічному університеті «КПІ» у Києві.

Детальніше...

В спортивном комплексе Одесской национальной морской академии завершились игры осеннего чемпионата по футзалу среди команд ВУЗов по программе ХХV областных студенческих игр, в котором приняла участие команда Международного гуманитарного университета. В соревнованиях 2-й лиги приняли участие 6 команд ВУЗов.

Детальніше...

В спортивном зале Национального университета «Одесская юридическая академия» состоялся волейбольный турнир на Кубок Президента НУ «ОЮА» и Международного гуманитарного университета С.В. Кивалова, в котором приняла участие 8 команд институтов и факультетов Юридической академии и команда нашого университета. В соответствии с положением турнир проводился для смешанных составов команд: в играх могли участвовать как девушки, так и юноши. Для вновь сформированной команды МГУ это был первый турнир в таком составе, однако необходимо отметить, что дебют был достаточно успешным.
Детальніше...

В рамках проекту «INDRE-ODESSA»  студенти та викладачі факультету лінгвістики та перекладу на чолі з деканом професором Ступак І.В. з 6.11.2016 р. по 17.11.2016 р. пройшли навчально-педагогічну практику у навчальних закладах Французької республіки.
Окрім педагогічної діяльності група МГУ брала участь у масово-культурних заходах, серед яких екскурсійні поїздки, офіційні прийоми у мерії міст Шатору і Ле Пуансоне, а також церемонія вшанування ветеранів 11 листопада, де професор Ступак І.В. виступила із промовою у перекладі доцента Митник М.М.
Детальніше...

Стає традицією співпраця МГУ і Федерації «Обміни Франція-Україна» (FEFU), доказом чого стало підписання договору 23 листопада 2016 року. Минулого року розпочалась історія цього співробітництва і студентка 2-ого курсу Безбабна А. пройшла успішно літню практику у Франції. Цього року цією можливістю скористаються вже шість наших студентів 3-ого і 4-ого курсів (Богенчук Л., Бутенко К., Кондратов А., Мустяце І., Одай Н., Перекрестенко В.), які увійшли в сотню запрошених українських студентів, запрошених французькою стороною.

Детальніше...

Даниил Воропаев - студент 2-го курса факультета "Искусства и дизайна" Международного гуманитарного университета и ведущий спортсмен Одесской СДЮШОР по фигурному катанию на коньках "Льдинка" – единственный студент из высших учебных заведений Одессы, включенный кандидатом в состав студенческой сборной команды Украины для участия в 28-й Всемирной зимней Универсиаде.
Детальніше...

Международный гуманитарный университет – наиболее динамично развивающийся негосударственный ВУЗ Украины. Получить высшее образование в МГУ съезжаются со всех уголков мира, благодаря чему университет является лидером по количеству обучающихся здесь студентов-иностранцев. Многие из них обучаются на самых разных направлениях – Институт национального и международного права, медицинский институт, факультет лингвистики и перевода, экономики и менеджмента, а также факультет искусства и дизайна.

Детальніше...