Новини МГУ

6-7 березня в залі Вченої Ради Міжнародного гуманітарного університету проходить Міжнародна науково-практична конференція "Невідкладна кардіологія та профілактика венозного тромбоемболізму".

Цей крупний медичний форум відкрив Ректор Університету професор Костянтин Вікторович Громовенко. В своєму вітальному слові він підкреслив значну актуальність обговорення питань захворювань серцево-судинної системи та порушень в системі гемостазу в реаліях сьогодення. Ще більшу значущість дані проблеми набувають в умовах пандемії COVID-інфекції.

Голова Оргкомітету конференції завідувач кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів професор Олег Олександровіч Тарабрін доповів Ректорові, що на конференцію, що транслюється на Youtube при підтримці провайдера Medvoice, зареєструвались понад 5000 слухачів.

Із великим інтересом викладачі та студенти, що були присутні в залі, прослухали доповіді професора О.О.Тарабріна, зірки європейської гемостазіології професора Юліуса Пташекаса (Литва) та легенди вітчизняної кардіології члена-кореспондента НАМН України Амосової Катерини Миколаївни. Доповідачі відповідали на численні питання, що виникали під час виступів.

Перший день конференції пройшов у теплій та дружній атмосфері, що її надіхнув особисто Ректор нашого Університету. Колектив Факультету медицини та громадського здоров'я висловлює велику подяку Костянтину Вікторовичу та Президентові Університету Академіку Ківалову Сергію Васильовичу за особисту підтримку розвитку медичного напрямку в Міжнародному гуманітарному університеті.

Чекаємо на продовження вкрай цікавих зустрічей!
Наукові конференції
Made on
Tilda