Новини МГУ

В МГУ пройшла V Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених

15 листопада 2019 року в Міжнародному гуманітарному університеті (МГУ) відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Гуманітарний і інноваційний ракурс професійної майстерності: пошуки молодих вчених». У конференції прийняли участь понад 200 молодих науковців та практиків з університетів, наукових центрів та підприємств багатьох міст України (Київ, Вінниця, Кропивницький, Львів, Одеса, Маріуполь, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернівці, тощо).
На конференції було представлено та обговорено досягнення молодих вчених у науці та практиці у кількох напрямах: національного та міжнародного права; економіки, менеджменту та міжнародних відносин; філології та викладання іноземних мов; медицини та фармації; гуманітарних і соціальних наук, культури і мистецтва.
Програма конференції містила проведення пленарного та секційних засідань, презентацію наукових та навчально-методичних розробок учасників конференції. На відкритті конференції її учасників привітали:
Голова оргкомітету конференції, ректор МГУ, доц. Громовенко К.В.;
проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Гончарук А.Г.;
проректор з науково-медичної роботи, проф. Полясний В.А.;
другий ректор МГУ, проф. Коваленко М.П.;
та третій ректор МГУ, проф. Крижановський А.Ф.
На початку пленарного засідання відбулося урочисте посвята аспірантів першого року навчання, яких в цьому році поступило до науково-освітніх програм МГУ 15 осіб.
Пленарне засідання містило три цікавих доповіді:
аспірантка 2 курсу МГУ Мараховська К.Д. доповіла про феномен української анімації в історичному контексті;
аспірантка 1 курсу Дашкова К.В. розкрила поняття медіатексту в сучасній лінгвістичній науці;
аспірант 3 курсу, представник АР Крим, Умєров Е.Ш. завзято розповів присутнім про виникнення та існування уйгурів у кочовій державі гунів.
Після невеликої перерви конференцію було продовжено у п’яти секціях за основними напрямами. Доповіді на секційних засідання викликали жваве обговорення, в яких приймали участь не лише молоді вчені, але й досвідчені науковці та практики.
Конференція відбувалась у дружньому форматі взаємної поваги та толерантності.
Доповіді учасників конференції опубліковано у збірнику матеріалів конференції, а кращі з них потрапили до збірнику Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету, Випуск 31, 2019 р.
Наукові конференції
Made on
Tilda