Новини МГУ

В МГУ пройшла VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених

13 листопада 2020 року в Міжнародному гуманітарному університеті (МГУ) відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Гуманітарний і інноваційний ракурс професійної майстерності: пошуки молодих вчених», яку було присвячено 10-річчю відкриття аспірантури в МГУ. У конференції прийняли участь понад 120 молодих науковців та практиків з університетів, наукових центрів та підприємств багатьох міст України (Дніпро, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Ужгород, Харків, Чернівці, Черкаси, тощо).
Програма конференції містила проведення пленарного та секційних засідань, презентацію наукових та навчально-методичних розробок учасників конференції.
На відкритті конференції її учасників привітали голова оргкомітету конференції, ректор МГУ, доц. Громовенко К.В., проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Гончарук А.Г. та завідувачка відділу аспірантури МГУ Стеценко-Баранова О.І.
На початку пленарного засідання відбулося урочисте посвята аспірантів першого року навчання, яких в цьому році поступила до науково-освітніх програм МГУ 21 особа.
Пленарне засідання містило чотири цікаві доповіді:
  • аспірант 4 курсу спеціальності 081 «Право» Копитков В.Е. доповів про соціальну, цифрову та транснаціональну природу нового циклу розвитку права;
  • аспірантка 2 курсу спеціальності 293 «Міжнародне право» Купрій А.А. доповіла про правовий статус морського пошуково-рятувального району України;
  • аспірантка 2 курсу спеціальності 221 «Стоматологія» Марчук Т.С. доповіла про досвід застосування гіалуронової кислоти при лікуванні пародонтиту;
  • аспірант 2 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Левченко С.П. розповів про економічні та соціально-психологічні аспекти ефективності дистанційного навчання.
Доповіді на пленарному засідання викликали жваве обговорення, в яких приймали участь не лише молоді вчені, але й досвідчені науковці та практики.
Конференція відбувалась у дружньому форматі взаємної поваги та толерантності в змішаній очно-дистанційній формі з дотриманням вимог карантину.
Доповіді учасників конференції опубліковано у збірнику матеріалів конференції, а кращі з них потрапили до збірнику Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету, Випуск 33, 2020 р.

Наукові конференції Наука
Made on
Tilda