Програма конференції містила проведення пленарного та секційних засідань, презентацію наукових та навчально-методичних розробок учасників конференції.
На відкритті конференції її учасників привітали голова оргкомітету конференції, ректор МГУ, доц. Громовенко К.В., проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Гончарук А.Г. та завідувачка відділу аспірантури МГУ Стеценко-Баранова О.І.
На початку пленарного засідання відбулося урочисте посвята аспірантів першого року навчання, яких в цьому році поступила до науково-освітніх програм МГУ 21 особа.
Пленарне засідання містило чотири цікаві доповіді:
- аспірант 4 курсу спеціальності 081 «Право» Копитков В.Е. доповів про соціальну, цифрову та транснаціональну природу нового циклу розвитку права;
- аспірантка 2 курсу спеціальності 293 «Міжнародне право» Купрій А.А. доповіла про правовий статус морського пошуково-рятувального району України;
- аспірантка 2 курсу спеціальності 221 «Стоматологія» Марчук Т.С. доповіла про досвід застосування гіалуронової кислоти при лікуванні пародонтиту;
- аспірант 2 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Левченко С.П. розповів про економічні та соціально-психологічні аспекти ефективності дистанційного навчання.
Конференція відбувалась у дружньому форматі взаємної поваги та толерантності в змішаній очно-дистанційній формі з дотриманням вимог карантину.
Доповіді учасників конференції опубліковано у збірнику матеріалів конференції, а кращі з них потрапили до збірнику Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету, Випуск 33, 2020 р.