Новини МГУ

МГУ взяв участь у міжнародній конференції з питань сталого розвитку та навколишнього середовища

В останні дні листопада у Park Inn by Radisson польського міста Краків відбулася друга Міжнародна конференція з питань сталого розвитку, географії та навколишнього середовища (ICSHGE18). Метою ICSHGE18 було об'єднання провідних науковців, представників міжнародного бізнесу та урядових організацій задля обговорення практичних викликів та обміну досвідом, новими ідеями та результатами досліджень щодо різних аспектів сталого розвитку, географії людини, навколишнього середовища та міждисциплінарних суспільних досліджень.
Зважаючи на важливість обговорюваних проблем для майбутнього людства, Міжнародний гуманітарний університет долучився до проведення цієї конференції, в якій прийняли участь понад триста представників майже сотні країн з усіх 5-ти континентів.
Нашу країну та МГУ на цьому заході представив завідувач кафедри бізнес-адміністрування і корпоративної безпеки, д. е. н., професор Гончарук Анатолій Григорович. Він виступив у якості основного доповідача пленарного засідання, головуючого секції конференції, а також учасника завершальної панельної дискусії.
У своїй доповіді проф. Гончарук А.Г. розглянув основні виклики щодо сталого розвитку виноробства у світі, Європі та Україні. Особливої уваги було приділено такому глобальному виклику, як зміна клімату та його наслідки для виноробного сектору Європи, а також локальним викликам, з якими стикаються окремі країни задля збереження виноробства та його розвитку. Основним висновком доповіді проф. Гончарук А.Г. стало твердження того, що задля сталого розвитку в умовах глобальних та локальних викликів, виноробство має змінюватись, адаптуватись, або воно просто зникне.
На конференції також було презентовано монографію проф. Гончарука А.Г. Wine and Winemaking: The Value and Efficiency, яку нещодавно було видано нью-йоркським видавництвом Nova Science Publishers.
Ініціатором та головним організатором проведення цієї конференції виступив італійський Polo Centre of Sustainability.
Конференцію було урочисто відкрито віце-мером м. Кракова та головою Polo Centre of Sustainability.
Серед важливих виступів конференції можна виділити доповіді директору Люксембурзького центру логістики та управління ланцюгами поставок, топ-менеджерів великих європейських компаній, професорів та провідних науковців з Австралії, Гонконгу, Індонезії, Мексики, ПАР та Чилі. Вони розкривали ключові аспекти забезпечення сталого розвитку та захисту навколишнього середовища в різних кутках нашої планети.  
Основні наукові результати конференції будуть опубліковані у спеціальних випусках наступних видань: Strategies for Sustainability (Springer Nature), Sustainability (MDPI), International Journal of Sustainable Society (Inderscience) та Urban Science (MDPI).

Наукові конференції
Made on
Tilda