Новини МГУ

Шановні науковці та практики!

До участі запрошуються науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістранти, студенти вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, практики.

Конференція відбудеться 15 грудня 2023 р.

в Міжнародному гуманітарному університеті

(вул. Фонтанська дорога, 33, м. Одеса, Україна)

До дня конференції випускається науковий збірник «Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету» зі статтями учасників конференції (докторів, кандидатів наук, викладачів, аспірантів, практиків). Збірник включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International. Також випускається збірник тез доповідей (аспірантів, магістрантів, студентів).

Планується робота за такими секціями:

1. Національне та міжнародне право.

2. Менеджмент. Економіка. Готельно-ресторанна справа та туризм.

3. Філологія.

4. Стоматологія та фармація. Медицина та громадське здоров’я.

5. Гуманiтарнi та соціальні науки. Педагогіка та психологія. Культура i мистецтво.

6. Інформаційні технології.

Пропонуються такі напрями наукових досліджень

1. Теорія та історія держави і права. Адміністративне право та процес. Фінансове та інформаційне право. Кримінальне право, процес та криміналістика. Конституційне право та державне управління. Цивільне та господарське право і процес. Міжнародне право.

2. Менеджмент. Економіка. Готельно-ресторанна справа та туризм. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Фінанси, банківська справа та страхування. Міжнародні економічні відносини.

3. Лінгвістика. Викладання мов. Літературознавство.

4. Стоматологія. Фармація. Медицина та громадське здоров’я. Технологія парфумерно-косметичних засобів.

5. Філософія. Культурологія. Історія. Педагогіка. Політологія. Психологія. Соціологія. Дизайн. Аудіовізуальне мистецтво та виробництво. Арт-менеджмент.

6. Комп'ютерні науки та інформаційні технології.

Кожній статті, включеній до наукового збірника «Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету», буде присвоєно DOI, електронна версія буде розміщена на сайті www.sci-notes.mgu.od.ua

Збірник тез конференції буде виданий українсько-польським науковим видавництвом «Liha-Pres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE. Кожній тезі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який був розроблений фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України.

Збірник тез конференції буде розміщений на відкритій платформі українсько-польського видавництва з багаторічним досвідом видання наукової книги «Liha-Pres» за цим посиланням http://catalog.liha-pres.eu/index.php/liha-pres/catalog

Порядок подання матеріалів:

Стаття (тези) та квитанція про оплату подаються в електронному вигляді одним листом до 12 грудня 2023 року (включно) на електронну адресу: scientificnotes@mgu.od.ua

Контактний телефон: +38 098 985 01 58

Кожен автор має заповнити заявку на участь за посиланням або QR-кодом

Будемо раді бачити Вас серед учасників конференції!
Наукові конференції
Made on
Tilda