Новини МГУ

VI Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи ефективних управлінських рішень у бізнесі та проектах»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи ефективних управлінських рішень у бізнесі та проектах», яка відбудеться 17-18 вересня 2020 року в Міжнародному гуманітарному університеті за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 33.

Тематичні напрямки конференції (секції):
  1. Стратегічні і тактичні орієнтири формування управлінських рішень в бізнес-середовищі;
  2. Фінансові, економічні, екологічні та психологічні аспекти прийняття управлінських рішень;
  3. Актуальні проблеми розвитку управління проектами, програмами та портфелями;
  4. Вимір та управління ефективністю діяльності підприємств та проектів.
  5. Енергетична політика та менеджмент.
Метою конференції є представлення та обговорення досягнень у науці та практиці в сферах економіки, менеджменту, фінансів, психології, енергетики та екології, які можуть бути корисними для підвищення ефективності прийняття рішень у бізнесі та проектах.
Програма конференції містить проведення пленарного та секційних засідань, презентації наукових розробок учасників конференції, культурно-пізнавальні заходи.
Мови конференції: українська, англійська, російська.
Для своєчасного формування програми та збірника матеріалів конференції прохання надсилати тези та заявку до 30 червня 2020 року.
Кращі доповіді конференції будуть опубліковані як статті у міжнародному науково-практичному журналі Прикладний менеджмент та інвестиції (ISSN 2225-3467).
Кращі доповіді секції «Енергетична політика та менеджмент» будуть опубліковані як статті у спеціальному випуску наукового журналу Energy Policy Journal (Польща), що буде індексуватись у Scopus (Elsevier).

Подробиці для учасників конференції можна знайти в Інформаційному листі або на сайті конференції чи фейсбук-сторінці конференції.

Наукові конференції
Made on
Tilda