Новини МГУ

ЮВІЛЕЙНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ В МГУ - ТРАДИЦІЇ, ДОСВІД ТА НОВАЦІЇ

Знакова подія відбулась 23 вересня у стінах Міжнародного гуманітарного університету. Традиційна, десята Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні проблеми фармакології, косметології та аромології" була проведена кафедрами медичної хімії та біології (зав. - канд.хім.наук доцент Бачеріков В.А.) та загальної та клінічної фармакології (зав. - д-р мед.наук професор Пекліна Г.П.). Цього року конференція була присвячена 165-річчю з дня народження Я.Ю. Бардаха - видатного українського лікаря та мікробіолога. 

Від імені Президента МГУ академіка С.В. Ківалова та керівництва університету учасників привітали перший проректор д-р психол. наук, професор Лефтеров В.О. та проректор з науково-медичної роботи д-р мед.наук, професор Ковалевська Л.А.

Незважаючи на військовий стан, в якому країна перебуває більше півроку, дрсвідчені науковці МГУ, а також молоді вчені, аспіранти та студенти дуже плідно підготувались до конференції та представили цікаві доповіді. Як висловився професор Лефтеров В.О., це і є наш фронт - освітній та науковий, який ми повинні гідно тримати до Перемоги. 

Факультет медицини та громадського здоров'я був представлений двома усними доповідями (студенти 2 курсу спеціальності "Медицина" Ігор Запорожченко, Ганна Жукатинська, Тимур Литвиненко, Ланна Поліщук, Владислава Кулюда) та трьома стендовими (доценти канд.мед.наук Нікітіна Н.О., Кукушкін В.Н., Гнідой І.М., студентка 2 курсу Валерія Томачинська). 

Поряд із доповідями, що прозвучали в аудиторії, учасники конференції виступали дистанційно на платформі zoom. Доречі, до конференції онлайн приєднались більше 100 слухачів, студентів медичних спеціальностей університету.

Вітаємо колектив Міжнародного гуманітарного університету з якісним проведенням цього наукового заходу. Віримо, що наступного року в мирній Україні ми почуємо ще більше цікавих і насичених доповідей, присвячених актуальним проблемам медицини і фармакології.

Наукові конференції
Made on
Tilda