Новини МГУ

Підсумкова конференція в Міжнародному гуманітарному університеті

Щорічно визначною подією у Міжнародному гуманітарному університеті є проведення підсумкової конференції до Дня науки. Нещодавно відбулась ІX Всеукраїнська мультидисциплінарнанауково-практична конференція «Чорноморські наукові студії», присвячена підведенню підсумків науково-дослідної роботи університету протягом 2022-2023 навчального року та визначення перспективних напрямків подальшої наукової роботи.

Відкрив конференцію ректор університету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Громовенко К.В. З вітальними словами до учасників конференції звернулися перший проректор доктор психологічних наук, професор Лефтеров В.О. та проректор з науково-медичної роботи доктор медичних наук, професор Ковалевська Л.А.

Важливим є той факт, що метою конференції є спільне обговорення сучасних теоретичних та практичних проблем, що мають міждисциплінарний характер та обмін інформацією щодо актуальних науково-практичних проблем та методів їх вирішення. Саме тому під час пленарного засідання конференції з перспективних науково-практичних проблем виступили науковці різних галузей науки, зокрема фахівці з національного та міжнародного права, психології, культури та мистецтва, стоматології та фармації, медицини та громадського здоров'я, інформаційних технологій, менеджменту, готельна-ресторанної справи тощо. Активну участь у конференції разом із досвідченими вченими взяли аспіранти і студенти університету.

За підтримки знаного в Україні видавництва «Гельветика», до дня конференції було випущено науковий збірник № 38: «Наукові записки міжнародного гуманітарного університету» зі статтями учасників конференції та збірник тез доповідей. Не зважаючи на складні умовивійськового стану, до наведених наукових видань були надіслані та опубліковані 170 статей авторів - представників 14-ти областей та 47-ми провідних закладів освіти України.

Традиційно науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії та здобувачі вищої освіти ступеня магістра і бакалавра були нагороджені Почесними грамотамиі подяками за високі наукові досягнення.
Наукові конференції
Made on
Tilda