Новини МГУ

МГУ бере участь в Європейських наукових проектах

На початку жовтня в угорському місті Печ відбулися засідання робочої групи і комітету управління міжнародного наукового проекту «Advancing effective institutional models towards cohesive teaching, learning, research and writing development», що фінансується Єврокомісією в рамках програми Горизонт2020. Нашу країну в цьому проекті представляє Міжнародний гуманітарний університет в особі зав. кафедри бізнес-адміністрування і корпоративної безпеки, д. е. н., професора Гончарука Анатолія Григоровича.
В ході засідань вчені з 32 країн ЄС та країн-партнерів обговорювали можливості розробки ефективної інституційної моделі, що забезпечує академічним працівникам оптимальний розподіл зусиль і часу для поєднання викладання, наукової роботи, навчання та написання статей і книг. Порівнюючи та аналізуючи існуючі моделі та практики здійснення цих чотирьох напрямів діяльності, учасники проекту враховують наявність нових технологій та систем оцінювання, що спонукає їх до перегляду поточної інституційної підтримки академічного сектору в перспективі. Плідній роботі учасників проекту сприяла чудова атмосфера, що панувала в прекрасному старовинному місті Печ, яке в 2010 р було оголошене ЄС культурною столицею Європи.
Керівник проекту, д-р Елісон Фаррелл з Національного університету Ірландії висловила вдячність українській стороні за активну участь та сподівання на досягнення високих результатів у найближчому майбутньому.
Перші результати досліджень за цим проектом очікуються у 2019 році.
Міжнародні проекти
Made on
Tilda