🇺🇦 Міжнародні програми, проекти і гранти на факультеті права та економіки!

Готуємо найкращих ЮРИСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ

Світлана Андрейченко, доктор юридичних наук, професор, завідувачка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Міжнародного гуманітарного університету, з 1 лютого по 31 липня 2022 р. здійснювала дослідницьку діяльність в Інституті міжнародного права та міжнародних відносин в Університеті імені Карла та Франца, м. Грац (Австрія) за програмою Фонду стипендій Австрійської Республіки, OeAD.

Під час наукового перебування Андрейченко С.С. мала можливість брати участь у наукових заходах, проводжуваних на юридичному факультеті в Інституті міжнародного права та міжнародних відносин, а також на базі Європейського навчально-дослідного центру з прав людини та демократії при Університеті Грац, відвідувати бібліотеку університету. Андрейченко С.С. взяла участь у підготовці «Звіту Місії ОБСЄ щодо порушення міжнародного гуманітарного права та права прав людини, воєнні злочини та злочини проти людяності, вчинені в Україні з 24 лютого 2022 року», одним із доповідаів якого став Вольфганг Бенедек, професор Університету Грац (протягом 14 березня 2022 року-5 квітня 2022 р.). Участь у гранті є унікальною можливістю отримати цінний досвід проведення досліджень в австрійському науковому середовищі, спілкування з провідними австрійськими вченими та практиками у галузі міжнародного права.

Усі набуті знання будуть реалізовані при підготовці юристів-міжнародників на факультеті права та економіки.
Міжнародні проекти