Новини МГУ

Аспіранти та професори МГУ приймають участь у Європейських наукових проектах

В минулому році Міжнародний гуманітарний університет долучився до дослідницького проекту ReMO, CA19117 «Researcher Mental Health», що фінансується Єврокомісією в рамках програми Горизонт2020 (Горизонт Європа). До цього проекту входять представники понад 30 країн-учасниць, і саме Міжнародний гуманітарний університет (МГУ) у ньому представляє Україну.
28.01.2020 р. відбулась друга онлайн-зустріч робочої групи проекту ReMO, в якій прийняли участь 22 представники різних країн Європи. Протягом зустрічі було проведено кілька мозкових штурмів, в ході яких було отримано важливі напрацювання, які дозволили встановити потенційний вплив проекту на чотири основні виміри: стейкхолдерів, мережі, системи та дослідників.
Серед учасників зустрічі були й представники МГУ, а саме проректор з науково-педагогічної роботи, д.е.н., професор Гончарук А.Г. та аспірант другого року навчання освітньо-наукової програми «Менеджмент» Сергій Левченко, які активно долучались до обговорень, висловлювали власну думку за ключовими питаннями, робили пропозиції щодо визначення та необхідності активного долучення стейкхолдерів, запропонували проведення польових досліджень на базі МГУ.
Проект ReMO спрямований на дослідження добробуту та психічного здоров’я наукових та науково-педагогічних працівників, а також розробку ефективних та дієвих програм щодо профілактики та подолання відповідних проблем, які становлять великий інтерес для Європейського дослідницького простору.  
Міжнародні проекти
Made on
Tilda