✅ Міжнародний гуманітарний університет продовжує встановлення довгострокових партнерських відносин з провідними медичними центрами міста 🏥.

13 березня Ректор Університету професор Костянтин Вікторович Громовенко підписав Договор (Меморандум) про співпрацю з Багатопрофільним санаторієм "Сартус" 📋. Наших нових партнерів представляли співзасновники: директор - доктор медичних наук Рожков Владислав Станіславович та Рожков Станіслав Михайлович.

Санаторій "Сартус" вже добре відомий в місті своєю розвинутою відновлювальною базою, в ньому проходять реабілітацію пацієнти, що перенесли важкі неврологічні та серцево-судинні захворювання, а також військові, що постраждали під час бойових дій. Прекрасна локація, досвідчений персонал, гарні умови розташування роблять санаторій "Сартус" одним з приваблівіших місць для лікування 🧍‍♂👩‍🦽.

Студенти факультету медицини та громадського здоров'я, що навчаються за спеціальностями "Фізична терапія, ерготерапія" та "Медсестринство" матимуть можливість проходити виробничу практику на базі санаторію. Сподіваємось, що кращих з них керівництво нашего нового партнеру працевлаштує після закінчення навчання ❗️.

Отже, ми раді перспективам співпраці та сподіваємось на розширення плідних контактів 😊.
Міжнародні проекти