💫Basic Life Support - ми раді анонсувати новий проєкт для СТУДЕНТІВ

факультету права та економіки, а також для наших АБІТУРІЄНТІВ!

Факультет права та економіки спільно з кафедрою анестезіології, інтенсивної терапії та медицини Міжнародного гуманітарного університету розпочинає новий освітній проєкт за допомогою сучасного сімуляційного обладнання.

Курси проводять у режимі офлайн/онлайн відомі та сертифіковані фахівці, які багато років працюють у підготовці лікарів, медсестер різних спеціальностей, військових лікарів та військових парамедиків.

✅Під час навчання студенти отримають не тільки теоретичні знання, але акцент робиться на ретельне відпрацювання практичних навичок.

💯⭐️ Опис курсу:

- Оцінка стану постраждалого

- Серцево-легенева реанімація;

- Серцево-легенева реанімація та використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора (AED);

- Симуляційні задачі по СЛР;

- Переведення людини у стабільне положення;

- Забезпечення прохідності дихальних шляхів.

Після успішного завершення курсу отримує сертифікат, який затверджено МОЗ України.

💯Тривалість навчання на Курсі – 4 години.

Курси проводяться на базі Міжнародного гуманітарного університету за адресою:

Одеса, Фонтанська дорога, 33

💫З питань реєстрації звертатись до деканату факультету права та економіки 0 (97) 273 21 40 Наталія Віталіївна.

⭐️Друзі, ми продовжуємо допомагати Вам ставати професіоналами вже зараз!
Міжнародні проекти