Новини МГУ

МГУ підписав угоду з Варненським університетом

У цей нелегкий для України та усього світу період, коли зачиняються підприємства та установи, населенні пункти, країни та цілі континенти від зовнішніх контактів, керівництво Міжнародного гуманітарного університету думає про майбутнє та активно планує міжнародну діяльність задля удосконалення освіти та науки. Так, 18.03.2020 р., ректором МГУ було підписано угоду про співробітництво з Варненським університетом менеджменту (ВУМ, Болгарія). Цей болгарський університет є найкращім у свої країні за міжнародною орієнтацією та, як і МГУ, має високі темпи розвитку, завдяки розширенню міжнародного співробітництва.
Новий партнер МГУ готує бакалаврів та магістрів з IT-інжинірингу, бізнес-адміністрування, міжнародного бізнес-менеджменту, туристичного та готельного менеджменту, а також з гастрономічного та кулінарного мистецтва. У ньому навчаються студенти з 50 країн світу та, завдяки підписаній угоді з МГУ, тепер і наші студенти мають можливість долучитись до навчання у ВУМ як за окремими курсами, так і за програмами мобільності та подвійного диплому.
Крім цього, угодою передбачено й проведення спільних наукових та культурних заходів, одним із перших з яких буде VI Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи ефективних управлінських рішень у бізнесі та проектах», що буде проходити 17-18 вересня в МГУ, та яка окрім обговорення проблем менеджменту буде містити широку культурну програму.
Згідно підписаної угоди, студенти та викладачі МГУ будуть мати можливість приймати участь у спільних проектах та навчальних програмах, обмінюватись досвідом та знаннями, завдяки академічній мобільності. Її реалізація забезпечить формування тісних академічних, наукових та культурних контактів між містами-побратимами Одесою та Варною, та дозволить прискорити відновлення туристичної галузі після епідемії коронавірусу, завдяки якісній підготовці фахівців у цій сфері на міжнародному рівні.
Міжнародні проекти
Made on
Tilda