Новини МГУ

Започатковано співробітництво МГУ з провідним університетом Сербії

28 січня 2020 р. у столиці Литви м. Вільнюсі у приміщенні Вільнюського університету відбулась зустріч робочих груп Європейської мережи зі стримування витрат та підвищення якості в охороні здоров’я CostCares, що фінансується Єврокомісією в рамках програми Горизонт2020. Міжнародний гуманітарний університет є учасником цього проекту та представляє Україну у ньому. Від МГУ на цьому заході був присутній проректор з науково-педагогічної роботи, д. е. н., професор Гончарук Анатолій Григорович, який разом з науковцями та практиками зі Швеції, Франції, Іспанії, Ірландії, Норвегії, Португалії, Польщі, Литви, Мальти та Балканських країн приймав участь в обговоренні важливих аспектів запровадження особистісно-орієнтованого медичного обслуговування (Person-Centred Care) в європейських країнах.
Наприкінці цього засідання відбулось урочисте підписання Угоди про співробітництво між МГУ та найбільшим закладом вищої освіти Сербії – Белградським університетом, де навчається біля 100 тис. студентів. Ця Угода передбачає наукову, освітню та культурну співпрацю, зокрема, у формі спільних наукових проектів, обміну студентами та професорами, проведення спільних заходів та взаємне зарахування навчальних кредитів і дисциплін.
Проект CostCares став фактично першим проектом, де приймають участь обидва університети (МГУ та Белградський університет), та який відкриває широкі перспективи спільної науково-практичної роботи у фармацевтичній та медичній сферах. Завдяки підписаній Угоді, студенти, аспіранти та викладачі обох університетів зможуть розширити базу своїх досліджень, отримувати нові знання, педагогічні та практичні навички, користуючись можливостями університету-партнера.

Подорожі та життя МГУ Міжнародні проекти
Made on
Tilda