Як молодим науковцям потрапити до топового університету США

Міжнародний гуманітарний університет готує не тільки бакалаврів та магістрів, але й молодих науковців – докторів філософії. Дехто з них замислюється над кар’єрною дослідника та викладача у кращих університетах світу, одним з яких є американський Tufts University.
2.02.2020 р. Рада молодих учених за підтримки Центру наукових компетенцій та академічного письма МГУ організувала цікаву зустріч з випускником українського університету – Vlad Syrotenko, який колись вступив до аспірантури Tufts University та вже готується до захисту PhD-дисертації.
Доповідач поділився з аспірантами та викладачами своїм досвідом, дав корисні поради та відповів на питання як молодих, так і досвідчених науковців МГУ. Через високий інтерес до зустрічі, вона тривала понад дві години, протягом яких Vlad Syrotenko в цікавій та доступній формі розкрив особливості вступу та навчання в аспірантурі американського університету, проведення та фінансування досліджень, перспективи для молодих науковців, які відкриваються після потрапляння до одного з топових закладів вищої освіти світу.
Такі зустрічі дають можливість аспірантам та молодим науковцям визначитись з напрямами та траєкторією подальшої кар’єри, зважити власні сили та встановити для себе високі цілі, які пов’язані з особистісним та професійним розвитком.
Ця зустріч стала першим заходом, організованим Радою молодих учених МГУ. Аспіранти та викладачі МГУ вдячні голові Ради – аспіранту Владиславу Копиткову за його організаційні зусилля та сподіваються на продовження такого формату зустрічей у майбутньому.
Міжнародні проекти