Новини МГУ

МГУ долучився до нового Європейського наукового проекту

Не дивлячись на усі карантинні обмеження, які не дозволяють проводити навчання у традиційній денній (очній) формі, Міжнародний гуманітарний університет не згортає свою науково-дослідну активність та продовжує приймати участь у міжнародних проектах, долучаючись до нових Європейських ініціатив.
Так, нещодавно МГУ було прийнято в новий проект ReMO, CA19117 «Researcher Mental Health», що фінансується Єврокомісією в рамках програми Горизонт2020 (Горизонт Європа). До цього проекту вже входять представники понад 30 країн-учасниць, і саме Міжнародний гуманітарний університет у ньому представляє Україну.
24.11.2020 р. відбулась установча онлайн-зустріч робочої групи цього проекту, на якій 35 представників різних країн визначили цілі та основні завдання, сучасний стан справ, план заходів та бюджет проекту, а також обрали керівництво проекту.
Учасники зустрічі від МГУ, а саме проректор з науково-педагогічної роботи, д.е.н., професор Гончарук Анатолій Григорович та аспірант другого року навчання освітньо-наукової програми «Менеджмент» Сергій Левченко, активно долучились до обговорень, представили стан досліджень університету та запропонували ряд заходів упродовж наступних років задля досягнення цілей проекту.
Проект ReMO зосереджено на добробуті та психічному здоров’ї в наукових колах та університетах, що є стратегічно важливою проблемою для Європейського дослідницького простору. Попередні дослідження показали, що низький рівень добробуту та проблеми з психічним здоров’ям негативно впливають на результати діяльності людей, команд та організацій, що спричиняє значні витрати. Крім того, інституційний контекст, організаційна структура та культура, а також управлінська практика мають значний вплив на добробут та здоров'я працівників. Тому ReMO спрямований на визначення загального розуміння причин благополуччя на робочому місці та психічного здоров'я науково-педагогічних працівників з урахуванням галузевих особливостей та розробку ефективних та дієвих програм щодо профілактики та подолання відповідних проблем.
ReMO вже п’ятий Європейський науковий проект до якого залучено науковців МГУ. Його результати мають істотно поліпшити добробут на психічне здоров’я науково-педагогічних працівників задля зростання ефективності роботи системи вищої освіти та науки.
Наука Міжнародні проекти
Made on
Tilda