Новини МГУ

Міжнародне співробітництво з колегами з університету Монтерей (Мексика) в рамках проєкту COIL

У квітні 2023 року Міжнародний гуманітарний університет розпочав реалізацію міжнародного COIL-проєкту з університетом Монтерей, Мексика. https://www.udem.edu.mx/en

Такий вид проєктів (Collaborative Online International Learning, COIL) є інноваційною формою міжнародної співпраці у форматі онлайн і спрямований на забезпечення «віртуальної мобільності» здобувачів, що є особливо актуальним в умовах воєнного стану в Україні.

COIL проєкт дозволить об’єднати здобувачів та викладачів Міжнародного гуманітарного університету з колегами з університету Монтерей під час навчання та панельних дискусій.

Після узгодження складових проєкту на пленарній сесії 12 квітня 2023 року проф. Alejandro Castillo Maldonado та доц. Нестерова К.С. презентували учасникам силабус проєкту та завдання, розкриті у «team contracts».

Проф. Alejandro Castillo Maldonado є не лише викладачем та дослідником, але і підприємцем, засновником Unlimited Group (Startupolis,StartupDads, MumpreneurMornings, MiPrimerNegocioMX, Ironpreneurs) MexicoesMuchoMás+, UANL FCPyRI, що дозволить здобувачам факультету права та економіки під час циклу лекцій отримати не лише теоретичні знання з міжнародного бізнесу, але і навички аналізу реальних кейсів.

Також викладачі будуть запрошені «гостьовими лекторами» на заняття проф. Alejandro Castillo Maldonado.

Протягом 4 тижнів співпраці заплановані спільні лекції для здобувачів Міжнародного гуманітарного університету та університету Монтерей, командна робота над спільним проєктом на тему сучасного розвитку глобальної економіки та міжнародних відносин, презентація результатів проєкту на фінальній сесії, яка відбудеться 3 травня 2023 р. Крім того, передбачене фінальне есе учасників проєкту щодо аналізу тем, розкритих у презентаціях.

Після успішного завершення COIL-проєкту здобувачі університету зможуть набути навички з розробки міжнародних проєктів, командної роботи, досвід міжкультурної взаємодії, а також отримати сертифікат від університету Монтерей.
Міжнародні проекти
Made on
Tilda