16-17 червня делегація Міжнародного гуманітарного університету відвідала Республіку Молдова.

з метою підписання договору про співпрацю нашого ЗВО з Державним медичним та фармацевтичним університетом імені Миколи Тестиміцану

Усю програму було запропоновано приймаючою стороною – Державним медичним університетом на чолі з ректором Емілем Чебаном, який минулого року також відвідував Міжнародний гуманітарний університет. Візит був розписаний за хвилинами, а зустріч із митрополитом Кишинівським та всієї Молдови Володимиром, яка проходила у складі 11 осіб і тривала не більше години, була лише одним із пунктів насиченої програми. Тому вкрай дивно з вуст журналіста звучить, що зустріч із Митрополитом нібито була таємницею і тривала понад шість годин. На запрошення ректора Державного медичного університету ми відвідали митрополію спільно з проректорами та іншими посадовими особами ВНЗ, а також ректором МДУ Костянтином Громовенком та проректором з науково-медичної роботи, доктором медичних наук, професором Людмилою Ковалевською.
Міжнародні проекти