Новини МГУ

Аспірант МГУ досліджує ментальне здоров’я викладачів Європи


Міжнародний гуманітарний університет (МГУ) є учасником багатьох міжнародних проєктів, сім з яких фінансуються Єврокомісією в рамках програми Горизонт2020 (Горизонт Європа). Одним з таких проєктів є ReMO, CA19117 «Researcher Mental Health», що досліджує ментальне здоров’я дослідників та викладачів. До цього проєкту входять представники понад 30 країн, та Україну в ньому представляє МГУ.
20-21.04.2021 р. відбулись засідання робочих груп ReMO, до яких входять не тільки досвідчені науковці, але й молоді вчені, теми досліджень яких пов’язані з проблематикою проєкту. МГУ на цих зустрічах представляли аспірант другого курсу освітньо-наукової програми «Менеджмент» Левченко С.П. (робоча група №2) та д.е.н., проф. Гончарук А.Г. (робоча група №3).
Зазвичай, зустрічі робочих груп є дуже динамічними і учасники спілкуються в невеликих групах за напрямами активності задля обговорення та знаходження певних шляхів вирішення питань проєкту. Сергій Левченко був одним з найбільш активних учасників зустрічей робочої групи, висловлював своє бачення, пропонував варіанти рішень та долучився до ініціативи складання системного огляду з наукової проблеми проєкту.
Участь у міжнародному проєкті ReMO дозволяє молодим науковцям швидко поринати у дослідницьку атмосферу, розвивати свої комунікаційні та наукові компетентності, розширяти коло майбутніх партнерів, формувати культуру спілкування з колегами, прискорювати та удосконалювати власні наукові розробки, долучаючись до Європейського дослідницького простору. Вільно володіючи англійською мовою, аспірант МГУ Левченко С.П. вже став частиною цього проєкту, разом з іншими учасниками робочої групи він працює над дослідженням впливу ментального здоров’я викладачів на ефективність роботи закладів вищої освіти, приймає участь у підготовці маніфесту та спільної наукової публікації. Саме таким має бути сучасний молодий дослідник, що працює у глобальному науковому просторі.
Наука Міжнародні проекти
Made on
Tilda