Новини МГУ

МГУ бере участь у реформуванні Європейської системи охорони здоров’я

Минулого тижня у швецькому місті Ґетеборг відбулися засідання робочих груп і комітету управління Європейської мережи зі стримування витрат та підвищення якості в охороні здоров’я CostCares, що фінансується Єврокомісією в рамках програми Горизонт2020. Нашу країну в цьому проекті представляє Міжнародний гуманітарний університет в особі зав. кафедри бізнес-адміністрування і корпоративної безпеки, д. е. н., професора Гончарука Анатолія Григоровича.
В ході засідань вчені та практики з 27 країн Європи та США обговорювали можливості запровадження системи персоніфікованого догляду за пацієнтами як засобу підвищення якості медичного обслуговування та стримування зростання витрат в системі охорони здоров’я Європейських країн, які загалом вже перевищують 1400 млрд. євро на рік.
CostCares об’єднав науковців з медицини, економіки, психології, медичних та інформаційних технологій, публічного та ділового адміністрування, а також керівників закладів охорони здоров’я та медичних центрів і компаній задля розробки, тестування та імплементації узгодженої інноваційної системи медичного обслуговування, визначення її логістичних та організаційних параметрів, інструментів заохочення та показників ефективності. 
Інноваційна система медичного обслуговування формується та тестується на базі Центру персоніфікованого догляду за пацієнтами Університету Ґетеборгу, керівник якого – професор Інгер Екман очолює CostCares. 
Представник МГУ, проф. Гончарук А.Г. входить до третьої робочої групи CostCares, серед задач якої є розробка показників оцінки ефективності інноваційної системи медичного обслуговування та вироблення системи стимулів для успішної реалізації проекту.
Основні результати досліджень та впровадження за цим проектом очікуються у 2019-2020 рр.
Міжнародні проекти Наука
Made on
Tilda