Продовжуємо проєкти МІЖНАРОДНОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ!!!

26 квітня 2023 року відбулась організаційна зустріч д.ю.н., доцента Манька Д.Г., д.ю.н., професора Подобного О.О., к.е.н., доц. Нестерової К.С. з проф. José Luis Jiménez, Ph.D. Candidate in Comparative Studies Florida Atlantic University, VE/COIL координатором в Andrés Bello Catholic University (Каракас, Венесуела).

Університет Католіки Андреса Белло є одним із найбільших університетів Венесуели. UCAB — це приватний університет, філії якого розташовані в таких містах, як Каракас, Лос-Текес, Гаяна та Коро.

Під час зустрічі була обговорена структура спільного проєкту для здобувачів за двома напрямками – юридичний та економічний, можливість та тематика спільних дослідницьких проєктів протягом травня-червня 2023 року.

Подальше обговорення структури та результатів проєкту за участі представників студентського самоврядування заплановано на наступному тижні!

Бажаючі прийняти участь, звертайтесь до деканату Факультет права та економіки
Міжнародні проекти