Новини Університету

Важливим елементом внутрішньої системи забезпечення якості є оцінювання науково-педагогічних працівників університету за результатами року та оприлюднення його результатів на офіційному сайті. З 2020 р. в Міжнародному гуманітарному університеті запроваджено практику такого щорічного оцінювання з метою заохочення науково-педагогічних працівників до наукової роботи та виконання Стратегічного плану розвитку наукової діяльності Міжнародного гуманітарного університету. Воно проводиться відповідно до Положення «Про рейтинг науково-педагогічних працівників Міжнародного гуманітарного університету» (прийнятого Вченою радою МГУ 28.12.2020 р., протокол №3), а також Закону України «Про вищу освіту»,

Детальніше...

У ці святкові дні бажаємо тепла і затишку у кожен дім, міцного здоров’я вам і вашим близьким, щастя, миру та злагоди. Нехай усі тривоги та труднощі залишаться у році, що минає, а новий рік виправдає усі найзаповітніші сподівання, стане для вас роком великих успіхів та здобутків. Щасливого Різдва!

«Совсем немного времени остается до того момента, когда засияет на небе Вифлеемская звезда и наступит один из самых великих и радостных Православных праздников – Рождество Христово! В этот день, более 2000 лет назад, в мир пришел Спаситель Христос, который искупил грехи людей и дал нам всем новую жизнь. Именно с этого момента для человечества наступила новая эра – эра Милосердия!

Детальніше...

28 грудня в Міжнародному гуманітарному університеті відбулось засідання Вченої ради у змішаному форматі, враховуючи карантинні обмеження.

Детальніше...