Втомлені пандемією та локаутом, студенти Інституту права, економіки та міжнародних економічних відносин кафедри Готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, не поспішають ставити крапку на розв'язанні актуальних питань у сфері гостинної індустрії.
21- 22 травня в університеті жваво проходила І-а Всеукраїнська науково- практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з проблеми:
Готельно-ресторанний і туристичний бізнес: теорія і практика.
Безсумнівно, наука впливає на людину безпосередньо через освіту. Вивчення наукових публікацій та досягнень видатних науковців з актуальних проблем готельно- ресторанного бізнесу сприяє розвитку студентської наукової думки.
Наші студенти добре розуміють, що готельне господарство є складовою туристичної індустрії, а гостинність, як сфера готельно-ресторанного бізнесу є провідним чинником і базою величезної індустрії туризму.
Сміливі креативні відкриття у сфері гостинності продемонстрували на конференції молоді обдарування завідувачки кафедри Готельно - ресторанного і туристичного бізнесу, кандидата технічних наук доцента Дишкантюк Оксани Володимирівни та викладачів цієї ж кафедри Власюк Карини Вікторівни, Марковськоі Анастасіі Валеріівни.
Із захопленням слухали учасники конференції доповіді студентів 2 курсу спеціальності 241 "Готельно- ресторанна справа":
Орлова Максима з питання: " Ресторанний бізнес в умовах COVID - 19: світова практика та українські реалії".
Шуляк Вікторію з питання: " Проблеми і перспективи фестивального туризму у світі".
Савкіну Анастасію з питання: " Фуд - фото та фуд - дизайн в просуванні ресторанних послуг".
Попову Ніколь з питання: " Досвід міжнародної готельної мережі "Hilton" " та інших.
Учасники обговорення доповідей зробили висновки про те, що сучасний готель - це шось більше ніж просто місце для ночівлі, він багато в чому визначає спосіб життя людини на той час, поки триває подорож, доки гість проживає у готельному номері.
Жваве обговорення викликали доповіді студентів із Закарпаття, зокрема, Ужгородського національного університету - Мондич Діани з питання: " Крафт як тренд сучасного ресторанного бізнесу" та Сої Софії з питання: " Сучасні методи управління персоналом на підприємствах ресторанного господарства".
Молода, креативна студентська аудиторія конференції від Заходу до Півдня України дійшла згоди про те, що саме ресторанне
господарство створює умови для досягнення суспільних цілей розвитку туризму, бо в ресторанах зустрічаються люди з різних країн, тут створюється сприятливе оточення для ділових контактів, розвитку громадського та культурного життя.
Щірими посмішками, словами вдячності та аплодісментами вітали учасникі конференції найкращіх із кращих доповідачів, які були нагороджені Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та цінними подарунками.
Приємним для учасників конференції був той факт, шо кожен з них отримав Сертифікат учасника І-ої Всеукраїнської науково- практичної конференції з проблеми готельно - ресторанного і туристичного бізнесу, організованною кафедрою Готельно- ресторанного і туристичного бізнесу Міжнародного гуманітарного університету.
Керівництво та відділ аспірантури університету пишається нашими наймолодшими студентами, їхніми, нехай і не завжди несміливими кроками до науковості, але дуже впевненими висновками про те, що індустрія гостинності - це індустрія, що працює на благо людей!
Але, в той же час, вона є потужним механізмом, що розвивається, вимагаючи підтримки з боку держави та чималих інвестицій.
Словом, нашім державникам і бізнесменам є про що подумати...