ВІДБУЛАСЬ ЩОРІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ПРИСВЯЧЕНА 20-ІЙ РІЧНИЦЇ МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

18 листопада 2022 року у Міжнародному гуманітарному університеті відбулась щорічна VІІІВсеукраїнська науково-практичної конференція аспірантів, студентів та молодих учених за темою: «Гуманітарний і інноваційний ракурс професійної майстерності: пошуки молодих вчених». У конференції взяли участь 192 науковців і практиківз 18-ти областей України, які представляли 64-и провідні вузи країни.
На початку конференції, від імені Президента університету Сергія Васильовича Ківалова, кращі здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії були нагородженні Почесними грамотами. Символічним і зворушливим також було вручення диплома ступеня доктора філософії Денису Щамбурі - випускнику аспірантури університету зі спеціальності «Право», який нещодавно успішно захистив дисертацію.
Тепло зустріли учасники наукового форуму привітання та виступи організаторів конференції, зокрема ректора Міжнародного гуманітарного університету Костянтина Громовенко, першого проректора Василя Лефтерова, проректора з науково-медичної роботи Людмили Ковалевської, начальника відділу аспірантури Ольги Стеценко-Баранової.
Вже традиційно, яскравим моментом конференції була «Посвята в Аспіранти» здобувачів першого року навчання (у цьому році це - 28 аспірантів з п’яти освітньо–наукових програм) та вручення пам’ятних папок від Президента університету.
На пленарному засіданні конференції запробаційними доповідями і презентаціями тем власних наукових пошуків виступили аспіранти та студенти з різних освітньо-наукових програм,зокрема Юрій Шумивода - аспірант ІІІ курсу зіспеціальності «Стоматологія»; Неля Поварчук -аспірантка ІІ курсу зі спеціальності «Право», Наталя Васільєва - аспірантка І курсу зіспеціальності «Психологія», Максим Лановський -студент IV курсу зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія».
З результатами і перспективами роботи Ради молодих науковців, яка функціонує в університеті,учасників форуму ознайомив заступник голови Ради молодих вчених Сергій Левченко - аспірант IV курсу зі спеціальності «Менеджмент». Після пленарного засідання робота конференції була продовжена на засіданнях секцій, де відбулись цікаві виступи та жваві дискусії.
За підтримкою постійного партнера видавництва «Гельветика», на чолі з його директором Олегом Головко, до початкуконференції було видано номер 37 збірника«Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету» зі статями учасників конференції таЗбірник тез доповідей викладачів, аспірантів, студентів.
У теперішній непростий час, в умовах війни, підтримка фахової активності й прагнення до нових знань, проведення всеукраїнських конференцій, які стимулюють самостійну та продуктивнудослідницьку діяльність молодих науковців, є вкрай важливими і свідчать про невпинний,прогресивний рух науки та освіти в нашій країні і в Міжнародному гуманітарному університеті.
Наукові конференції