Співпраця Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса, Україна) з Анхальтським університетом прикладних наук (м. Кьотен, Німеччина).
День відкритих дверей (Information day) відбувся 1 червня 2024р. в Анхальтському університеті прикладних наук (Anhalt University of Applied Science).
Були представлені спеціальності:
- Інформатика та мови (Informatik und Sprachen)
- Електротехніка, машинобудування та промислове будівництво (Elektrotechnik, Maschinenbau und Wirtschaftsingenieurwesen)
- Прикладні науки та інженерія процесів (Angewandte Biowissenschaften und Prozesstechnik)
Висловлюємо подяку Anhalt University of Applied Science за можливість приймати участь у програмі "Подвійні дипломи" з метою отримання двох дипломів одночасно ‒ бакалавра або магістра Міжнародного гуманітарного університету та бакалавра або магістра Anhalt University of Applied Sciences (Кетен, Німеччина). Бакалаврська підготовка здійснюється німецькою, а магістерська – англійською.
Дуже дякуємо Anne Beer, Eduard Siemens, Oksana Vasylenko за співпрацю!