Новини МГУ

Вітаємо з днем народження Президента Університету Сергія Ківалова!

Свята
Сьогодні свій День народження святкує Президент Міжнародного гуманітарного університету, академік, почесний громадянин міста Одеси і Одеської області Сергій Васильович Ківалов!
Шановний Сергію Васильовичу!
Приміть найщиріші вітання з Днем народження від професорсько-викладацького колективу, співробітників та студентів Університету!
Ми висловлюємо захоплення Вашим блискучим інтелектом і високим професіоналізмом, цінуємо Ваші відданість справи, справжню інтелігентність і надзвичайну цілеспрямованість.
Успіх організації - це, перш за все, мудрий і професійний керівник, який вміє завжди прораховувати дії на кілька кроків вперед, що володіє чуттям на перспективні проекти, який не боїться ризикувати і довіряти іншим.
Ви - саме такий керівник!
Для Вас немає нічого неможливого! Завдяки Вашій невтомній діяльності, прагненню до новаторства, творчому пошуку, впровадженню прогресивних ідей, наш Університет розвивається як провідний освітній і науковий центр, впевнено рухаючись вгору по сходинках національних та міжнародних рейтингів найкращих університетів.
Ваша активна позиція і авторитет є вірними життєвими орієнтирами для багатьох.
Дорогий Сергію Васильовичу! Щиро бажаємо, щоб кожен новий день приносив Вам радість, а робота відкривалася новими цікавими гранями.
Нехай Вас незмінно супроводжує успіх та удача в управлінні одним з найперспективніших Університетів країни!
Нехай з легкістю втілюються в життя всі надії і заповітні мрії! А доля дарує якомога більше позитивних емоцій і захоплюючих подій!
Міцного здоров'я, щастя і благополуччя Вам і Вашій родині!

Made on
Tilda