Новини МГУ

🇺🇦📚ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ДО КИЇВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ М. ОДЕСИ

🇺🇦31 серпня 2022 року за запрошенням голови суду Чванкіна С.А., студенти спеціальності «Право» та «Міжнародне право» факультету права та економіки, а також фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету завітали до  Київського районного суду м. Одеси.

🌅 В кабінеті голови суду Чванкіна С.А., розпочалось ознайомлення з роботою суду, який розповів про діяльність суду загалом, про роботу суддів та обов’язків яких суддя дотримується під час здійснення правосуддя, а також права та обов’язки кожного працівника апарату суду окремо. Голова суду у своєму звернені наголосив, що проведення таких заходів впливає на формування правосвідомості громадян та рівня довіри до судової системи. 
Кожен майбутній юрист замислився про важливість обраної професії та важливість забезпечення верховенства права та основних прав та свобод людини. Студенти на власні очі побачили, що судові засідання в суді відбуваються відкрито, крім окремих категорій справ, по яким відповідно до процесуального законодавства проводяться закриті судові процеси. 

📚Також зі студентами була проведена пізнавальна екскурсія по приміщенню суду. Присутні дізналися про реєстрацію, рух документів, що надходять до суду та про порядок роботи з ними в програмі «Д-3», порядок реєстрації справ різних категорій, порядок ведення обліково–статистичних карток, порядок звернення до виконання судових рішень. 
Також студентам показали залу судових засідань, в якій буде проходити практика та стажування. 

На завершення заходу студенти висловили щирі слова вдячності працівникам суду за зустріч та змістовну бесіду, виявили бажання працювати в Київському районному суді м. Одеси.
Made on
Tilda