17 листопада 2023 року в МГУ у змішаному форматі відбулась VIII Міжнародна науково-практична конференція "Перспективи ефективних управлінських рішень у бізнесі та проєктах"

Доброю традицією стало восени проведення кафедрою менеджменту факультету менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму щорічної Міжнародної науково-практичної конференція для представлення та обговорення досягнень у науці та практиці розвитку системи менеджменту у таких аспектах як: системне управління інноваційною діяльністю, сучасні тенденції стратегічного менеджменту, розвиток бізнес-процесів, формування ефективної організаційної культури, проблеми та перспективи розвитку ринку готельно-ресторанних послуг, стратегічні напрями розвитку перспективних видів туризму, менеджмент бізнесу та соціальних інновацій, розвиток творчих здібностей менеджерів щодо прийняття управлінських рішень.

З вітальним словом до гостей конференції звернуся ректор, професор Костянтин ГРОМОВЕНКО, який зазначив важливість обґрунтування управлінських рішень щодо проектів інноваційного розвитку підприємств та економіки в цілому.

Декан факультету менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму Оксана ДИШКАНТЮК обґрунтувала значущість проведення наукових заходів для формування особистості фахівців, здатних вирішувати практичні проблеми для підготовки майбутніх керівників з використанням сучасних методів та принципів менеджменту.

В обговоренні проблемних питань взяли участь більше 100 осіб з 15 закладів вищої освіти, управлінські і дослідні установи та підприємницькі структури.

Гостями конференції були: Іван Леонідович ЛІПТУГА– директор Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради, Артур Павлович ЛУПАШКО – засновник та генеральний директор Ribas Hotels Group, співзасновник Ukrainian Hotel & Resort Association, Дмитро Олександрович БУБЕРМАН– співзасновник та СЕО Ukrainian Contractor, співзасновник NGO United Activities, Ольга Валеріївна СОРОЧЕНКО – заступниця директора Установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області», колеги з Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН України, підприємницькі структури Агроеколологічно-рекреаційний кластер і Центр етнографічного, сільського зеленого туризму і сімейного відпочинку «Фрумушика-Нова» та інші.

Професор кафедри менеджменту Марина Дмитрівна БАЛДЖИ, д.е.н., професор взяла на себе організаційні функції проведення конференції та виступила з ґрунтовною науковою доповіддю. До виступів та дискусії залучились колеги-науковці з Міжнародного гуманітарного університету та закладів вищої освіти України. Цікавим досвідом управління підприємницькою діяльністю стала розповідь одеського бізнесмена Олександра Андрійовича ПАЛАРІЄВА.

За результатами проведення конференції планується видання збірнику тез і монографії.

Дякуємо науковцям, викладачам, аспірантам, здобувачам вищої освіти і стейкголдерам за активну участь!