Тренінг «Табір підприємництва», в рамках проєкту «Відновлення через соціальне підприємництво».

Здобувачі факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету Михайло Салабай, Катерина Абрамцова та Павло Макаров вкотре довели високий рівень підготовки, який вони отримують в нашому університеті. 29 березня 2024 року вони прийняли участь в рольовій освітньо-інноваційній грі «RealСтартапер», яка проходила під час тренінгу «Табір підприємництва», організованого ГО «Джуніор Ачівмент Україна» в рамках проєкту «Відновлення через соціальне підприємництво».
В процесі гри здобувачі мали можливість ознайомитися із усіма етапами життєвого циклу стартапу та спробувати себе в різних ролях. Зокрема Павло Макаров потрапив у групу «Генератори ідей», Михайло Салабай – «Акселератори проєктів», а Катерина Абрамцова – «Потенційні клієнти». За підсумками гри команда, членом якої був Михайло Салабай, із проєктом створення вебзастосунку для швидкого створення рекламних оголошень, стала абсолютним переможцем у всіх номінаціях, отримавши ігрові ресурси від груп «Інвестори» та «Потенційні клієнти» не тільки на створення стартапу, а ще й на його подальший розвиток.
Протягом гри здобувачі мали можливість не тільки повністю зануритися у процес створення стартапу, а ще познайомитися із однодумцями із інших закладів освіти та налагодити нові контакти під час кава-брейків зі смаколиками.

#EU4Youth
#StrongerTogether