Захист дисертації Пасечник Олени Владиславівни

02 березня 2024 року, в Міжнародному гуманітарному університеті відбулося засідання спеціалізованої вченої ради, щодо захисту дисертації доцента кафедри міжнародного та європейського права Національного університету «Одеська юридична академія» Пасечник Олени Владиславівни на тему: «Становлення міжнародного правопорядку в умовах суспільно-політичної реальності метамодерну», поданої на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.11 – «Міжнародне право».

Захист дисертацій мав характер відкритої наукової дискусії, в якій здобувачка не тільки познайомила наукове співтовариство із результатами своїх досліджень, але й відповідала на питання, як відносно перспектив міжнародно-правового розвитку, так і суто практичного спрямувань.

У обговоренні прийняли участь відомі представники науки міжнародного права, такі як: М. В. Буроменський, Е. Д. Стрельцова, С. Б. Карвацька, С. С. Андрейченко, Б. В. Бабін, В. П. Базов, К. В. Громовенко та інші науковці.

Вітаємо Олену Владиславівну Пасечник з успішним захистом дисертації, а наукову спільноту докторів юридичних наук із гідним поповненням. Проведений захід підкреслює те високе значення, яке приділяється розвитку науки у Міжнародному гуманітарному університеті.