Новини МГУ

Візит до Роздільнянської багатопрофільної лікарні

За ініціативи Департамента охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністраціїї студенти 5 та 4 курсів спеціальності "Медицина" відвідали Роздільнянську багатопрофільну лікарню. Метою вкрай цікавої та важливої поїздки було ознайомлення майбутніх лікарів з умовами роботи лікарні та специфіки надання медичної допомоги в умовах районного центру. Студенти мали можливість опанувати практичні навички, працювали поряд із лікарями в приймальному, діагностичному, поліклінічному, рентгенологічному відділеннях, жіночій консультації. Кульмінацією стала участь в роботі хірургічного відділення, проведенні операції та взаємодії з анестезіологічною бригадою.

Важко переоцініти важливість такого професійного орієнтування для наших студентів. Реформа системи охорони здоров'я, завдяки якої значно покращилась якість надання медичної допомоги пацієнтам сільської місцевості, пройшла модернизація районних лікарень, демонструє позитивні результати. Для студентів відкрились широкі перспективи для подальшого працевлаштування після закінчення навчання.

Міжнародний гуманітарний університет висловлює щиру подяку Директору Департамента охорони здоров'я Одарій-Захар'євой Наталії Вікторівні за залучення студентів-медиків до соціально-практичної ініціативи.
Made on
Tilda