Молодіжний науковий захід об’єднає творчу еліту

11 лютого на факультеті мистецтва та дизайну відбулася онлайн-нарада представників кафедр мистецтвознавства та загальногуманітарних дисциплін, кіно і телебачення, музичного мистецтва та звукорежисури, дизайну присвячена організації проведення Всеукраїнської Інтернет-конференції молодих учених, студентів, аспірантів «Сучасний гуманітарний та мистецтвознавчий дискурс».

Учасники онлайн-зустрічі обговорили низку питань, пов’язаних із організацією роботи секцій конференції, презентацією наукових доповідей, а також сертифікацій її учасників. Під час онлайн-діалогу науково-викладацькому складу різних кафедр вдалось створити насичену атмосферу дискусії, що дозволила поділитися власними напрацюваннями, продемонструвати найбільш цікаві ідеї, отримати колосальний потік нової, надзвичайно корисної інформації, розширити свої наукові контакти.

Планується, що зазначений науковий захід відбудеться 30 березня 2024 року за участю Міжнародного гуманітарного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки та Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Наукові доповіді молодих науковців буде присвячено сучасним викликам та трансформаціям в соціокультурній реальності, а також аналізу актуальних проблем із позицій сучасного аудіовізуального мистецтва, музикознавства та дизайну.

Збірник наукових тез конференції буде виданий українсько-польським видавництвом «Liha-Pres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE. Кожній тезі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI).