Новини МГУ

Комплексний атестаційний екзамен – важливий крок до професійної діяльності.

Здобувачі випускного курсу спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» факультету мистецтва і дизайну здали комплексний атестаційний екзамен на першому бакалаврському рівні вищої освіти. Для успішного складання підсумкового екзамену майбутні режисери і оператори кіно, ведучі і диктори телебачення мають володіти компетенціями, які формуються під час вивчення комплексу дисциплін упродовж навчання.

Метою комплексного атестаційного екзамену стало оцінювання готовності випускників кафедри кіно та телебачення факультету мистецтва і дизайну Міжнародного гуманітарного університету самостійно здійснювати професійну діяльність. Майбутні фахівці аудіовізуальної сфери продемонстрували ступінь своєї підготовленості з обраної спеціальності, рівень загальної, наукової і професійної ерудиції, творчий пошук нових напрямків в науковому і практичному підході до розв'язання поставлених завдань.

Оцінювали знання та готовність випускників самостійно здійснювати професійну діяльність Народна артистка України, Заслужена артистка України Галина Кобзар-Слободюк, декан факультету мистецтва і дизайну Ніна Кравець, завідувач кафедри кіно та телебачення, професор Ярослав Лупій, доцент Сергій Даниленко та старший викладач Сергій Аксьонов.

Вже незабаром, здобувачі захищатимуть свої кваліфікаційні роботи, які є результатом їхнього вивчення загальнотеоретичних і спеціальних дисциплін, практики організації роботи зі спеціальності.
Made on
Tilda