Майстер-клас з акторської майстерності для здобувачів творчих спеціальностей.

На кафедрі кіно і телебачення факультету мистецтва та дизайну за участю режисерки Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька Валерії Романко відбувся майстер-клас з акторської майстерності для майбутніх режисерів, операторів кіно, а також ведучих та дикторів телебачення.
Метою проведення навчального заходу було виявлення акторської природи здобувачів творчих спеціальностей, опанування елементів техніки акторської імпровізації, пошук засобів виразності в сценічному просторі.
Валерія Романко з радістю поділилася секретами своєї майстерності й дала декілька практичних професійних порад. Професійний тренер - режисер ознайомив творчу молодь з наявними акторськими прийомами, навчив переймати образи різних персонажів та управляти емоціями, голосом, мімікою і жестами.
За словами професора кафедри кіно і телебачення Народної артистки України Діани Малої під час майстер-класу здобувачі вищої освіти оволоділи головними аспектами майстерності актора: органікою, увагою, основами психофізичного тренінгу, вмінням відшукати та використати засоби зовнішньої виразності, вмінням транслювати поставлені акторські задачі, словесною та фізичною дією, контактом з партнером і залом. Неймовірне враження – знайомство з акторською майстерністю в компанії професійного фахівця, унікальна можливість навчитися проявляти свої емоції за допомогою жестів та голосу, обов’язково допоможуть юнакам та дівчатам відчувати себе набагато впевненіше в будь-якій життєвій ситуації.
– Майстер-клас включав опанування базових теоретичних та практичних технік акторської майстерності, а також подолання психологічних бар'єрів. Заняття ґрунтувалося на практичних вправах, які застосовуються для покращення якості повсякденного життя та розширення професійних навичок. Робота з промовою, тілом, внутрішнім станом та його трансформацією в реальність. Сподіваємось на подальшу співпрацю і нові зустрічі, – підкреслила Діана Мала.