В Міжнародному гуманітарному університеті встановлено сонячні батареї!

За ініціативи Президента університету, академіка Сергія Ківалова в Міжнародному гуманітарному університеті встановлено сонячні батареї! Цей проєкт відповідає трендам корпоративної соціальної відповідальності (CSR) та сталого розвитку в Європі. Це не лише сприяє зменшенню викидів парникових газів, але й позначається на позитивному впливі на середовище та загальну енергетичну ефективність. Університет, який використовує сонячні батареї, може стати прикладом для інших підприємств та організацій, стимулюючи їхні власні ініціативи у сфері сталості. Використання сонячних батарей може призвести до економії на енергозбереженні та зменшенню витрат на електроенергію в середньостроковій та довгостроковій перспективі, і це особливо важливо в нашій державі на даний момент, коли ми переживаємо важкі часи, пов’язані з військовою агресією та порушенням роботи енергетичної системи держави. Успішна реалізація проєкту встановлення сонячних батарей визначає МГУ як екологічно та соціально відповідальну організацію та впливає на позитивний імідж! Сподіваємось, що реалізація даного проєкту дасть можливість працювати співробітникам та навчатись студентам університету з електроенергією!