Новини МГУ

Форум «єВідновлення» та «єОселя»

02 лютого 2024 року на базі Державного навчального закладу «Одеський Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» відбувся «Перший південноукраїнський науково-практичний форум: співпраця та комунікація між органами виконавчої влади, нотаріусами, державними реєстраторами та науковцями. Державні програми «єВідновлення та єОселя», який відбувся за підтримки Одеської обласної військової адміністрації, Одеської обласної ради, Міністерства юстиції України та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України тощо.

На відкритті заходу разом зі студентами-юристами, була присутня декан факультету права та економіки, доцент Яна Олександрівна Тицька, яка передала вітання учасникам та гостям форуму від Президента Міжнародного гуманітарного університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова. Дуже важливо, що головною метою форуму є сприяння ефективній комунікації між органами виконавчої влади, нотаріусами, науковцями та державними реєстраторами задля швидкої допомоги людям по програмам: «єВідновлення» та «єОселя».

Серед спікерів форуму були: представники профільних міністерств — заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Наталія Козловська, директорка департаменту нотаріату Міністерства юстиції України Віра Бондаренко, директор департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України В’ячеслав Хардіков та керівник Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України Віктор Дубовик, а також Катерина Карпова - представник відділу з питань нотаріату та викладач, аспірант Міжнародного гуманітарного університету.

Студенти Міжнародного гуманітарного університету спеціальності «Право» з великим інтересом приймали участь в ході панельних дискусій щодо питань алгоритму розгляду заяв знищеного чи пошкодженого майна, особливостей посвідчення договорів купівлі-продажу за житлові сертифікати та інше.

Вдячні організаторам та партнерам за потужну організацію та спільну роботу! Продовжуємо працювати над відбудовою нашої держави!
Made on
Tilda