Новини МГУ

В МГУ навчаються не тільки студенти, але й викладачі

Подорожі та життя МГУ
Навчатись потрібно не тільки студентам, але й викладачам та аспірантам, що є необхідною умовою удосконалення начального процесу та забезпечення високих наукових результатів. Це розуміють в Міжнародному гуманітарному університеті, викладачі якого періодично проходять підвищення кваліфікації та стажування.
Цей навчальний рік не став виключенням та розпочався з інтенсивного набуття наукових компетенцій викладачами та аспірантами, дякуючи зарубіжному партнеру МГУ – Варненському університету менеджменту (Болгарія).  
7-11 вересня року аспіранти та викладачі Інституту права, економіки та міжнародних відносин (ІПЕМО) МГУ прийняли участь у 5-му річному міжнародному PhD-семінарі, який відбувся в болгарському місті Албена. Через поточний карантин та складнощі із перетином кордону, цьогоріч іноземні учасники семінару, включаючи й українців, прийняли в ньому участь дистанційно (онлайн).
Програма семінару містила важливі аспекти методології, організації та етики наукової діяльності та містила цікаві доповіді провідних професорів з Великої Британії, Індії та Болгарії. На відкритті заходу його учасників привітали ректор та проректор Варненського університету менеджменту. На семінарі йшлося про плагіат та права інтелектуальної власності, найсучасніші методи досліджень (статистичні, тощо), основні етапи та проблеми написання наукової роботи, підготовку до захисту та презентацію PhD-дисертації. Наприкінці заходу його учасники, включаючи представників МГУ, представили власні наукові проекти та відповідали на запитання спікерів, як на захисті дисертації.
Не дивлячись на онлайн-форму проведення семінару, він видався вельми цікавим та насиченим, дякуючи послідовності складеної програми, досвідченим спікерам та налагодженому діалогу між спікерами та учасниками.
По завершенню семінару його учасники від МГУ в урочистій атмосфері отримали сертифікати про успішну участь з рук проректора з наукової роботи МГУ, д.е.н., проф. Гончарука А.Г. та директора ІПЕМО, к.ю.н., доц. Тицької Я.О., які приймали участь в організації цього важливого міжнародного заходу.
Made on
Tilda