Новини МГУ

Історія Конгресу «Black Sea Pearl» - це історія становлення та розвитку Європейської освіти в Україні.

Дорогі Друзі та шановні колеги!

У ці дні ми готуємося до проведення чергового, і вже традиційного Конгресу “Black Sea Pearl”.

І проведемо ми його у змішаному форматі: онлайн та офлайн, у нашому Міжнародному Гуманітарному Університеті, 25-27 серпня 2023 року.

І це вже буде дев'ятий конгрес.

І нам дуже приємно, що наш бренд – «Чорноморська Перлина», вже став добре впізнаваним, не лише лікарями-анестезіологами, а й багатьма іншими фахівцями, в Україні та закордоном.

Наш перший конгрес ми провели у вересні 2014 року.

І осінній час був дуже незвичним для нас. Спочатку ми планували проведення Першого міжнародного конгресу анестезіологів «Blask Sea Pearl» у травні 2014 року.

Але нам завадила військова агресія Росії проти України навесні 2014 року. Багато наших закордонних колег відверто побоялися приїхати до нас, і ми вирішили перенести цю зустріч на 25-27 вересня 2014 року.

З 2013 року в Одесі був відкритий Регіональний Центр Європейської освіти в анестезіології з Програми СЕЕА (Committee of European Education for Anaesthesiologists) Європейської Асоціації з Анестезіології (ESA).

Директорів було обрано на черговому засіданні СЕЄА, професора Олега Тарабріна.

З 2014 року ми стали паралельно та щорічно проводити Міжнародний Конгрес «Black Sea Pearl» разом із черговим курсом Європейської освіти.

Це було дуже зручно, оскільки провідні європейські фахівці, які приїжджають до нас на конгрес, залишалися в Одесі ще кілька днів, щоб провести разом з нами черговий курс СЕЕА.

І ось із цього часу, з осені 2014 року, можна вважати початком історії розвитку нашого міжнародного конгресу “Black Sea Pearl”.

Звичайно, він розвивався не на рівному місці.

І цьому передували кілька міжнародних конгресів та міждисциплінарних симпозіумів, які, починаючи з 2010 року, ми почали проводити в Одесі та в Україні.

Примітним стало те, що наш бренд «Black Sea Pearl» став відомим і впізнаваним закордонними колегами.

І стала престижною участь у ньому, з приїздом до Одеси та України.

Ми пишаємось тим, що за це десятиліття Одеса стала справжнім Центром Європейської Освіти, і не лише в анестезіології.

Адже до нас приїжджають найвидатніші фахівці з Європи та всього світу. Назву лише деякі імена найвідоміших Корифеїв: profesor Philippe Scherpereel (Lille, France), profesor Sybille Kietable (Vienna, Austria), profesor Christian con Heymann Berlin, Germany), profesor Charles - Marc Samama (Paris, France), profesor Jean- Francois Schved (Montpellier, France), profesor Paolo Pelosi (Genoa, Italy), profesor Alexander Ioskovich (Jerusalem, Israeli), profesor Sergii Sandru (Kishinev, Moldova), profesor Alexander Zlotnik (Beer-Sheva, Israeli), та багато інших, відомі спеціалісти.

Протягом останніх п'яти років Black Sea Pearl став ще й брендом Міжнародної медичної освітньої платформи Medvoice.

І від цього проект став ще привабливішим.

З 2022 року наш регіональний Центр Європейської освіти в анестезіології знаходиться у нашому Міжнародному гуманітарному університеті.

І ми впевнені, що це дасть ще більше нових можливостей міжнародному розвитку нашого університету.

І це буде ще однією сходинкою для міжнародного співробітництва, і не лише в анестезіології.

І тому IX-й Міжнародний Конгрес з анестезіології «Black Sea Pearl» ми також проводитимемо на базі та в аудиторіях нашого університету.

Ми знову раді зустрічі.

Адже до нас знову приїдуть зі своїми лекціями найпровідніші спікери з Великої Британії, Швейцарії , Іспанії, Польщі, Ізраїлю, Канади, Молдови, Румунії і, звичайно, з України.

Чекаємо на Вас, наші дорогі Друзі та шановні колеги. Це буде дуже цікаво та корисно для усіх нас!
Made on
Tilda