Новини МГУ

Майбутні режисери кіно і телебачення удосконалюють професійні навички

Камера мотор! Саме з цих слів розпочинається кар’єра успішного режисера. В тебе мільйони прихильників по всьому світу, ти створюєш найкрутіше кіно, твої друзі – Спілберг, Кемерон та Скорсезе!

Майбутні режисери кіно і телебачення факультету мистецтва та дизайну продовжують набувати базові знання та практичні навички з операторської справи та основ монтажу. В навчальних аудиторіях Міжнародного гуманітарного університету здобувачі другого та третього курсу отримують практичні навички відеомонтажу, експлуатаційних можливостей відеокамер та операторських прийомів, основ режисури в кадрі, крупності плану. У своїй роботі викладацький склад кафедри робить наголос саме на якості комунікації зі здобувачами. Спочатку зйомка роликів в Instagram, YouTube, а потім справжня творча робота в кіно та на телебаченні.

За словами завідувача кафедри кіно і телебачення професора Ярослава Лупія сьогодні режисер кіно в телебачення – це голова, мозок і креативність будь-яких зйомок. Саме від режисера залежить, яким буде кадр, дубль та фільм в цілому. Не дарма режисери є найбагатішими людьми світу, адже їх діяльність на вагу золота.

– Якщо ти готовий до дивовижного життя,твоя робота проходитиме у відомих кіностудіях, продакшенах, знімальних павільонах, телемайданчиках. Своєю чергою оператор кіно і телебачення це той хто з перших секунд бачить вдалий кадр, той хто помічає у сірій повсякденності яскравий колорит. Це той хто першим бачить шедевр, що згодом стає світовим блокбастером. Творча професія полягає у зйомках кіно, телепередач, кліпів, роліків та інших проектів, що принесуть славу та визнання, – зазначив науковець.
Made on
Tilda