Новини МГУ

Медицина є одним із пріоритетних напрямків розвитку Міжнародного гуманітарного університету.

У перший день зими факультет медицини та громадського здоров'я провів вкрай актуальний освітній захід - вебінар "СOVID-19: помилки та надбання". Майже три години викладачі факультету - практикуючі лікарі, студенти старших курсів спеціальності "Медицина", а також інтернет-аудиторія із захопленням слухали доповіді спікерів. На початку заходу Ректор Університету професор К.В.Громовенко, перший проректор професор В.О.Лефтеров, проректор з науково-медичної роботи професор Л.А.Ковалевська підкреслили актуальність та важливість дискусії, навіть коли пандемія пійшла на спад. Згадано про перші місяці пандемії, коли за ініціативи Президента Університету Академіка С.В.Ківалова мешканцям Одеси, хворим на COVID-інфекцію, надавалась допомога в Університетській клініці та проводились вакцінальні кампанії.
Спікери вебінару - головний інфекціоніст МОЗ України професор О.А.Голубовська та завідувач кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів МГУ професор О.О.Тарабрін на високому професійному рівні розповіли слухачам про сучасний стан захворюваності, особливості діагностики та лікування коронавірусної хвороби.
Із нетерпінням чекаємо нових зустрічей із корифеями вітчизняної та європейської медицини!